Технологічні можливості

Власний виробничий комплекс розташований на території 4 га в промисловій зоні м. Фастова, який знаходиться на відстані 75 км від Києва.

У складі комплексу загальною площею
19 000 м2 – виробничі цехи, склади і офісні приміщення. Наявність дублюючого обладнання по кожному виду операції та різноманіття технологій, які застосовуються при створенні продукції, гарантують отримання виробів високої якості за короткі проміжки часу. 

Широкий спектр машин, що використовуються в роботі, забезпечує можливість здійснення повного циклу виробництва. Це дозволяє контролювати всі етапи виготовлення продукції та при необхідності оперативно вносити в них зміни.

В процесі виробництва застосовуються всі відомі сьогодні технології обробки картону: від друку та покриття картону поліетиленом, до формовки готових виробів. Використання офсетного та флексодруку дає можливість наносити на продукцію зображення будь-якої складності.

Найскладніші конструктивні рішення у паперовому посуді та упаковці для доставки готової їжі реалізуються завдяки парку висікального обладнання і фальцесклеювальних ліній.

Машини зі склеювання стаканів і контейнерів з багатоланковою системою контролю якості та швидкостями до 160 одиниць за хвилину дозволяють швидко виробляти продукцію з гарантованим результатом. Автоматичні лінії пакувальних та склеювальних машин створюють умови для максимальної безпечності процесу виробництва продукції (hands-free).