Про FOOD in BOX

FOOD in BOX – торгова марка компанії «Юнівест Маркетинг» (входить в групу компаній Univest), під якою з 2015 року випускається одноразовий паперовий посуд і упаковка для доставки готової їжі.

Базові цінності торгової марки – інноваційність, оригінальність і стандартизована якість. Відчуття пульсу сучасності дає можливість якісно розвиватися і рухатися в ритмі зі світовими тенденціями галузі. Завдяки цьому асортимент продукції ТМ FOOD in BOX один з найширших на ринку. Він здатен забезпечити потребу будь-якої служби доставки, вендингової компанії, ресторану швидкого харчування, кав’ярні, виробників морозива, кінотеатрів та інших.

За останні п’ять років компанія стала найбільшим постачальником у своєму товарному сегменті та продовжує посилення присутності на зовнішніх ринках.

Головний офіс підприємства розташований в центрі Києва, а власний виробничий комплекс з логістичним центром та цехами з площею 19 000 м2 – у Фастові Київської області.

Технічна база виробництва дозволяє орієнтуватися на інновації та екологічність. Ми постійно оновлюємо парк обладнання, використовуємо найкращу сировину та впроваджуємо нові технологічні рішення.

Крім цього, діяльність компанії заснована на парадигмі економіки замкненого циклу, принципи якої відомі і близькі кожному співробітнику.

Маючи двадцятип’ятирічний досвід роботи на ринку, ми дивимося у майбутнє, вловлюючи віяння новизни.